Priscilla Nasi: Wie Is De Dochter Van Patty Brard?

Priscilla Nasi is de dochter van televisiepersoonlijkheid Patty Brard en de Italiaanse zakenman Carlo Nasi. Ze werd op 23 juli 1983 geboren in Los Angeles en is in 2026 43 jaar oud. Hoewel haar familienaam regelmatig in de entertainmentmedia verschijnt, koos ze zelf vooral voor een loopbaan buiten de schijnwerpers. In september 2024 trouwde ze in Amsterdam met Kevin van Ree.

Wie is Priscilla Nasi?

Priscilla Brard Nasi is het enige kind van Patty Brard. Haar vader, Carlo Nasi, was van 1983 tot 1988 met Brard getrouwd. Priscilla bracht een deel van haar vroege jeugd door in de Verenigde Staten, waar haar moeder destijds woonde en werkte.

Ze werd geen vaste televisiepersoonlijkheid zoals haar moeder. Haar publieke bekendheid komt voornamelijk voort uit interviews, familiegebeurtenissen en berichten over haar relatie met Patty Brard. Op sociale media deelt ze daarnaast persoonlijke interesses, waaronder mode, fitness, eten en een alcoholvrij leven.

Priscilla Nasi
Priscilla Nasi

Hoe oud is Priscilla Nasi?

Priscilla Nasi is geboren op 23 juli 1983. Dat betekent dat ze in juli 2026 haar 43e verjaardag vierde. Haar geboorteplaats is Los Angeles in de Amerikaanse staat Californië.

Over haar jeugd en opleiding is slechts beperkt verifieerbare informatie beschikbaar. Publieke beroepsprofielen wijzen wel op een opleiding en carrière binnen hotelmanagement en hospitality.

Wat doet Priscilla Nasi voor werk?

Priscilla is beroepsmatig actief geweest in de hotel- en hospitalitysector. Op openbare professionele profielen wordt zij genoemd als experience coordinator bij een hotelorganisatie in Amsterdam. Eerder omschreef ze zichzelf als operations coordinator bij Perfect Visit.

Daarnaast schreef ze enkele artikelen voor IamExpat over Nederlandse taal en cultuur. Een volledige en actuele beschrijving van al haar zakelijke activiteiten is niet publiek bekend. Ze presenteert zichzelf vooral als hospitalityprofessional en contentmaker, niet als bekende Nederlander met een zelfstandige mediacarrière.

Samen met Patty Brard was ze ook betrokken bij Pritty, een sieradenlijn die moeder en dochter gezamenlijk onder de aandacht brachten.

Priscilla Nasi
Priscilla Nasi

De band tussen Priscilla Nasi en Patty Brard

De relatie tussen Priscilla en haar moeder kreeg veel media-aandacht doordat zij ongeveer tien jaar geen contact hadden. Volgens openbare interviews begon hun hereniging in 2019, waarna Patty Brard in 2020 bekendmaakte dat het contact was hersteld.

Moeder en dochter vertelden later dat ze hun band bewust rustig opnieuw opbouwden. Ze wilden de verloren jaren niet in één keer proberen in te halen. In 2023 omschreven ze hun onderlinge relatie als beter dan ooit. Ook in recente publieke uitingen blijkt dat zij weer belangrijke familiemomenten samen beleven.

Waarom het contact destijds precies werd verbroken, is nooit volledig en gezamenlijk door beiden openbaar uitgelegd. Berichten die één specifieke oorzaak noemen, moeten daarom als mediaspeculatie worden behandeld.

Lees meer over de carrière van Patty Brard en haar jarenlange aanwezigheid in de Nederlandse entertainmentwereld.

Met wie is Priscilla Nasi getrouwd?

Priscilla Nasi trouwde op 21 september 2024 in Amsterdam met Kevin van Ree. Patty Brard voltrok de ceremonie als buitengewoon ambtenaar van de burgerlijke stand. Haar vader Carlo begeleidde haar naar het altaar.

De bruiloft was opvallend omdat beide ouders daarbij aanwezig waren. Voor Priscilla vormde het huwelijk daarmee niet alleen een persoonlijke mijlpaal, maar ook een zichtbaar familiemoment na de moeilijke periode tussen haar en haar moeder.

Over Kevins beroep, achtergrond en hun dagelijkse privéleven is weinig betrouwbaar openbaar gemaakt. Verdere details zijn niet publiek bekend.

Ook Noa Braaf kreeg als dochter van een zanger te maken met publieke belangstelling.

Is Priscilla te zien in de serie Patty?

Priscilla maakt deel uit van het levensverhaal dat wordt verteld in de Videoland-serie Patty. Haar personage wordt daarin gespeeld door actrice Emma Buysse. De serie is een gedramatiseerde weergave van het leven van Patty Brard en moet daarom niet op ieder detail als documentaire bron worden beschouwd.

Priscilla zelf koos niet voor een prominente acteerrol in de productie. Haar aanwezigheid in het verhaal hangt vooral samen met de invloed die het moederschap en de ingewikkelde familieband op Patty’s leven hadden.

Conclusie

Priscilla Nasi is vooral bekend als de dochter van Patty Brard en Carlo Nasi, maar heeft buiten de media een eigen loopbaan in de hospitalitysector opgebouwd. Ze is geboren in 1983, trouwde in 2024 met Kevin van Ree en heeft na een langdurige contactbreuk opnieuw een hechte band met haar moeder. Over veel onderdelen van haar privéleven spreekt ze bewust niet uitgebreid in het openbaar.

Bekijk meer entertainmentnieuws op lastnews.nl

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox